Bugün ne oldu?
Öldürülen Terörist Salihli'li Çıktı
HaberlerSalihli
17.24, 26/02/2016
Berke
Öldürülen Terörist Salihli'li Çıktı
Bu bir tanıtımdır.
Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 2 teröristin daha öldürüldüğü duyurdu. Öldürülen Teröristlerden birinin Manisa’nın Salihli ilçesinden olduğu öğrenildi. Manisa’lı öldürülen teröristin isminin E.T (28) olduğu bildirildi. Ayrıca ilçede, bir Kaleşnikof piyade tüfeği, yedi şarjörü ve bir tabanca ele geçirildi. Dokuz el yapımı patlayıcı imha edildi. Toplam imha edilen el yapımı patlayıcı sayısı 230 oldu.
 
İdil'de silah ve mühimmat ele geçirildi
 
Şırnak'ın İdil ilçesinde ise, altı Kaleşnikof piyade tüfeği, 23 şarjörü, 1.330 fişeği, bir roketatar, 25 roketatar mühimmatı, bir av tüfeği, iki tabanca, 18 fişeği, 75 el bombası, 12 M-16 şarjörü, 680 M-16 fişeği, üç Kannas şarjörü, 31 fişeği, 18 el yapımı patlayıcı, 30 kg amonyum nitrat, bir termal kamera, sekiz el telsizi, altı akü ve çok miktarda tıbbi malzeme ele geçirildi. 40 el yapımı patlayıcı imha edildi. Toplam imha edilen el yapımı patlayıcı sayısı 166 oldu.
 
1 terörist yakalandı
 
Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde, Suriye'den Türkiye'ye yasa dışı yollardan girmeye çalışan PKK / PYD mensubu bir terörist, dört Kaleşnikof piyade tüfeği, 10 şarjörü, 2.503 fişeği, yedi tabanca ve sekiz şarjörü ile birlikte ele geçirildi.
Silahlar ve mühimmatlar ele geçirildi
 
Hakkâri'nin Şemdinli ilçesinde, güvenlik güçlerince icra edilen arazi aramasında bir roketatar, sekiz roketatar mühimmatı ve bir el yapımı patlayıcı ele geçirildi.
 
Ankara'nın Mamak ilçesinde, Ankara-Samsun Karayolu üzerindeki Jandarma Yol Kontrol ve Arama unsurlarınca, bir Biksi makineli tüfeği, 287 fişeği, bir Kaleşnikof piyade tüfeği, dört şarjörü, 120 fişeği, iki el bombası, çok miktarda patlayıcı madde, fünye ve cep telefonu ele geçirildi.
Siirt'de, bölücü terör örgütüne yardım ve yataklık ettiği tespit edilen sekiz iş birlikçi şahıs yakalanarak gözaltına alınmış, şahıslara ait evlerde yapılan aramada, bir Kaleşnikof piyade tüfeği, yedi şarjörü, 157 fişeği ve sekiz tabanca fişeği ele geçirildi.
 
Terör işbirlikçisi yakalandı
 
Erzurum'da, bölücü terör örgütüne yardım ve yataklık ettiği tespit edilen dokuz iş birlikçi şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.
"Terör Örgütüne Üye Olmak Suçundan", Balıkesir'de bir, Erzincan'da bir, Kars'da bir ve Muş'da bir olmak üzere toplam dört iş birlikçi şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
 
1'i ölü 5 DAEŞ'li ele geçirildi
 
Kilis'in Elbeyli ilçesinde, sınırı yasa dışı yollardan geçmeye çalışan, DEAŞ terör örgütü mensubu olduğu değerlendirilen biri yabancı uyruklu, iki şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
 
Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde, Türkiye'den Suriye'ye yasa dışı yollardan geçmeye çalışan, DEAŞ terör örgütü mensubu olduğu değerlendirilen yabancı uyruklu üç şahıstan biri ölü, ikisi sağ olarak ele geçirildi. 
 
 
 
Bu haber 34280 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Öldürülen terörist Doğu kökenli... YILLAR ÖNCE KAN DAVASINDAN KAÇIP GELMİŞ... Aslında Salihliyi bu gibi kişilerden temizlemek lazım  
 
sk, 01/03/2016  
 

  Bu kişi salihli olabilir ama yerli deyil dir Doğu kökenlidir.  
 
kasim, 27/02/2016  
 


Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER