Bugün ne oldu?
Suresto Odun Köfte ve Restaurant Açıldı
HaberlerManisa
01.47, 16/08/2014
Berke
Suresto Odun Köfte ve Restaurant Açıldı
Bu bir tanıtımdır.
Salihli-İzmir yolu üzeri 2.km'de yer alan ve Servet Blok'a adına Ayfer Alpaslan'ın işlettiği Suresto, düzenlenen törenle hizmete açıldı. 
 
“Heyecanımıza ortak oldunuz”


Salihli Kaymakamı Ertan Peynircioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Yalım Şenkaya, Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı, CHP İlçe Başkanı Mazlum Nurlu, Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy ile davetlilerin katıldığı açılışta konuşan Suresto işletme sahibi Ayfer Alpaslan, açılış heyecanlarına ortak olan tüm davetlilere teşekkür etti.

Suretsto 3 dekar alana kuruldu

Suresto’nun 3 dekar alan üzerine kurulu olduğunu vurgulayan Alpaslan, 500 m2 kapalı alanı ile yazlık ve kışlık alanda 500 kişiye hizmet vereceklerini söyledi. Suresto’nun 24 saat hizmet vereceğini vurgulayan Alpaslan, müşteri çocuklarını da düşündüklerini vurgulayarak, park ve kreş odasının mevcut olduğunu söyledi.

“Suresto’yu Suresto yapan Mimar Ali Özerk’tir”

Bu farklı projeyi tasarlayan Mimar Ali Özerk’e teşekkür eden Alpaslan “Çünkü Surestoyu Suresto yapan Mimar Ali Özerk’tir. Suresto hepimizin çok keyifli vakit geçireceği, güven ve huzurla geleceği, güzel sofraların kurulduğu, keyifli sohbetlerin yapılabileceği çok güzel bir ortamdır. Suresto’da kahvaltı ve odun köftemizin yanında çeşitli zengin menülerimizde hizmet vereceğiz” dedi.

“Salihli’ye ayrı bir renk kattı”

Suresto’nun Salihli’ye ve Servet Blok’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kaymakam Ertan Peynircioğlu “Suresto’nun mimari açıdan olduğu kadar, işletme açısından işletmenin güzel uygulamalara imza atacağına inanıyorum. Çünkü Suresto mimarisi ile Salihli’ye ayrı bir renk kattı” dedi.

Açılışı gerçekleştiren protokol üyeleri daha sonra Suresto’yu gezdiler.


 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 14299 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Slm.iş yeriniz hayırlı uğurlu olsun Allah daha çok versin .ben bir kez iş yerinize gelip iş için from doldurdum ama bana geri dönüş yapılmadı. 4 aylık evliyim ve işsizim bana iş konusunda yardımcı olursanız çok makbule geçer teşekkürler. ? 05427724574  
 
FEVZİ YOBAŞ, 13/12/2017  
 


Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER