Bugün ne oldu?
Salihli’nin Mahallelerinde Yağmursuyu Izgaraları Temizlendi
HaberlerManisa
18.12, 17/12/2018
Berke
Salihli’nin Mahallelerinde Yağmursuyu Izgaraları Temizlendi
Bu bir tanıtımdır.
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihlli ilçesine bağlı Atatürk ve Zafer Mahallelerinde vatandaşların yağışlı havalarda sıkıntı yaşamaması için yağmursuyu ızgaralarını temizledi.
 
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sorunsuz altyapı için çalışmalarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Salihli ilçe merkezindeki ana caddeler ve bağlı sokaklarında bulunan yağmursuyu ızgaralarında temizlik çalışması gerçekleştirdi. Atatürk ve Zafer Mahallelerinde MASKİ ekipleri tarafından yürütülen çalışmayla, mazgalların tıkanmasına sebep olan yabancı maddeler uzaklaştırıldı.

 
“Yağmur suları günlük hayatı olumsuz etkiliyor”

 
Zafer Mahalle Muhtarı Cemal Çelik, “Kış ayına girmemiz ile birlikte yağmurlardan dolayı sokaklarımızda su birikintileri hatta taşkın meydana geliyordu. Yağmursuyu ızgaralarında zamanla oluşan pislikler tıkanıklığa yol açtığından dolayı yollarımız çamur içinde kalıyordu. Sağ olsun MASKİ ekipleri ızgara temizliği gerçekleştirdi. Tıkanıklıklar giderilerek sokaklarımız taşkından korundu. Yağmur suları gerçekten vatandaşımızın günlük hayatını olumsuz etkiliyor. Bize sunulan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ personeline teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.
 
 
 
 
 
Bu haber 1373 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER