Bugün ne oldu?
Salihli'nin Kurtuluş Yıldönümünde BURAY Sahne Alacak
HaberlerSalihli
17.11, 04/09/2018
Berke
Salihli'nin Kurtuluş Yıldönümünde BURAY Sahne Alacak
Bu bir tanıtımdır.
Salihli Belediyesi, ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ıncı yıldönümü kutlamaları çerçevesinde ünlü pop sanatçısı Buray’ı Salihlililerle buluşturacak. Salihli Belediyesi’nin 5 Eylül Salihli’nin Kurtuluş Günü dolayısıyla hazırladığı Buray konseri, baştan aşağı yenilenerek modern bir görünüm kazanan Atatürk (Çınarlı) Prestij Caddesi’nde saat 20.30’da düzenlenecek.
 
5 Eylül Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında, Atatürk Prestij Caddesi’nde gün boyu sergi ve stantlar açılacak, sokak müzisyenleri mini konser verecek ve kutlamalar Buray’ın sahne almasıyla sona erecek. Öte yandan Zafer Keskiner Sanat Galerisinde “ Minyatürlerde Salihli” adlı Tezhip ve Minyatür sergisi açılacak.

 
Renkli görüntülere sahne olacak kutlama programına tüm hemşerilerini davet eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Salihli Belediyesi olarak böyle anlamlı günlerde düzenlediğimiz etkinliklerle kurtuluş günümüzü vatandaşlarımızla birlikte kutluyoruz. Bu yıl kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlediğimiz halk konserinde özellikle gençler tarafından çok sevilen sanatçı Buray sahne alacak. Atatürk ( Çınarlı) Prestij Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan konsere tüm Salihlili hemşerilerimi bekliyorum” dedi.
 
 
 
 
Bu haber 2632 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER