Bugün ne oldu?
Salihli'li Ülkülücüler Bayrak İçin Yürüdü
HaberlerSalihli
23.41, 09/06/2014
Berke
Salihli'li Ülkülücüler Bayrak İçin Yürüdü
Bu bir tanıtımdır.

Lice'de 2. Hava Kuvveti Komutanlığı'nın bahçesindeki asılı Türk bayrağının indirilmesine Salihli'de protesto yürüyüşü yaparak tepki gösterildi. 

Salihli’de sosyal medya üzerinden toplanan bir grup Lice’de Türk Bayrağına indirilmesine tepki gösterdi. Kent Meydanı’nda ellerinde Türk Bayrakları ile toplanan grup Kurudere, Atatürk Caddesi, Şüheda Caddesi ve Mithatpaşa(Sevgi Yolu) Caddesi’nden Belediye Caddesi’nde bulunan Ülkü Ocakları binası önüne kadar yürüdü.

Tekbir getirerek ve “Salihli uyuma bayrağına sahip çık”, “Bayrağa uzanan eller kırılsın”, “Bozkurtlar burada, çakallar nerede”, “Ne Mutlu Türküm Diyene” sloganları atarak yağmur altında yürüyen gruba MHP Salihli İlçe Başkanı Mesut Kızıltuğ, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, belediye meclis üyeleri, partililer eşlik etti.

 
Slogan atarak yürüyen gruba vatandaşlar ise alkışlarla ve evlerinden Türk Bayrağı dalgalandırarak destek verdi.
 
Bayrağa saygı yürüyüşüne katılan tüm herkese teşekkür eden Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk “Bayrak namustur. Diyarbakır 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın içerisinde bulunan direkteki, şehitlerimizin kanını taşıyan Türk bayrağını indirenleri şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Türk Bayrağını Salihli’de sonsuza kadar dalgalandıracağız” dedi.
 
Ocak binasına Türk Bayrağı asıldı

Musa Şentürk Başkanlığı’ndaki Salihli Ülkü Ocakları Başkanlığı da Ocak Binasına büyük Türk Bayrağı asarak tepki gösterdi.
 

 
 
 
 
Bu haber 6745 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Milliyetçiler olmasa bu ülke elden gitti gider. Allahtan milliyetçiler var. Bunların hesabı gün gelecek sorulacak. Devlet sormazsa biz soracağız.  
 
Bozkurt Diyarı, 11/06/2014  
 


Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER