Bugün ne oldu?
MHP Salihli Adayını Mevcut Başkan Kayda Olarak Yola Devam...
HaberlerManisa
16.13, 17/11/2018
Berke
MHP Salihli Adayını Mevcut Başkan Kayda Olarak Yola Devam Dedi
Bu bir tanıtımdır.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi seçim komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin onayları sonucunda 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde kesinleşen belediye başkan adayları belli oldu. 

MHP Genel Merkezi Salihli için mevcut başkan Zeki KAYDA ile yola devam dedi. 

Belediye Başkanı Zeki KAYDA sosyal medya üzerinden değerlendirme de bulundu ve;

''Saygıdeğer Hemşehrilerim,

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel seçiminde Milliyetçi Hareket Partimizin Salihli Belediye Başkan Adayı olarak resmen açıklanmış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. 

Bizleri bir kez daha bu göreve layık gören Bilge Liderimiz Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye, Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman Beyefendiye, birlikte mesai harcadığımız Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Beyefendiye ve tüm Genel Başkan Yardımcılarımıza il, ilçe parti, ocak ve kadın kolları teşkilatlarımıza teşekkürlerimi arz ediyorum.

“Salihli Bizimle Değişecek” sloganıyla çıktığımız yolda yol arkadaşlarımla birlikte partimizin “Üretken Belediyecilik” anlayışı ile Allah’a şükür ki “Salihli Değişti” diyebiliyoruz. Bugüne kadar, Büyükşehir Belediye Başkanımızla el ele, Genel Başkanımızın, Partimizin ve halkımızın sonsuz desteğiyle verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Söz verdiğimiz bütün projelerimizi yerine getirmiş olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde şehrimize getirdiğimiz doğalgaz ile Organize Sanayi Bölgemizin de gelişmesini sağlayacak, işsizliğe son verecek projelerimizi hayata geçireceğiz. Çıktığımız bu kutlu yolda Allah bizleri mahcup etmesin. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Saygılarımla'' dedi. 

 
 
 
Bu haber 1495 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER