Bugün ne oldu?
Mazlum Nurlu'dan Basın Açıklaması
HaberlerSalihli
17.49, 01/04/2019
Berke
Mazlum Nurlu'dan Basın Açıklaması
Bu bir tanıtımdır.
Değerli Hemşerilerim,
Manisa’mızın ve Ege bölgesinin nadide ilçelerinden birisi olan Salihli’ye sosyal demokrat belediyecilik anlayışını yeniden getirmek için, doğup büyüdüğüm, evlendiğim, çocuklarımın doğduğu, Avukatlık yaptığım, Milletvekili seçildiğim ve halen yaşadığım, çok sevdiğim Salihli’ye ve halkıma hizmet için üyelerimizin teveccühü ile Millet ittifakı CHP’den Belediye Başkanı adayı oldum. 
 
Birlikte başaracağımız inancıyla bu yola çıktık. 
Türkiye’de ilk defa böylesine halkın iradesinin ipotek altına alınmaya çalışıldığı, her türlü iftiraların, karalamaların, saldırıların yapıldığı adaletsiz bir seçim yaşadık. 

 
Cumhurbaşkanıyla, hükümetiyle, basınıyla, ittifakıyla, devletin tüm olanaklarıyla girilen seçimde önemli başarı sağladık. Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Manisa’da 4 büyük ilçeyi kazandık. 

 
Salihli’de aldığımız yüksek oya rağmen belediye başkanlığı seçimini kazanamadık. 
Yeniden seçilen Belediye Başkanını ve ekibini kutluyorum. Salihli’mize hayırlı olmasını diliyorum. 
Halkın kararına saygı duyduğumuzu ve Salihli’ye yapacakları hizmetlerde destek olacağımızı, Salihli’nin ve halkımızın hak ve çıkarlarına her koşulda sahip çıkacağımızı özellikle belirtmek isterim. 

 
Başta Salihli olmak üzere kazanamadığımız yerlerde daha fazla çalışıp ilk seçimlerde çağdaş belediyecilik anlayışını yeniden getireceğiz. 
Bugüne kadar olduğu gibi yine her zaman bir nefer olarak partimiz ve Salihli’miz için, Türkiye'nin aydınlık geleceği için tüm gücümle çalışmaya devam edeceğim. 

 
Bu yolda Cumhuriyet Halk Partisinin 6 okunda ifade bulan Atatürk ilke ve devrimlerinden ve tabi ki halkımızdan güç alacağız. 
Salihli’ye hizmet yolunda, aday olduğum günden bu yana, çalışmalarımızda yanımda olan ve desteğini esirgemeyen Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe başkanıma, milletvekillerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, partililerimize, ittifak ortağımız İyi Parti teşkilatlarına ve beni gönülden destekleyen tüm Salihli’li hemşerilerime çok teşekkür ederim. 
Sevgi ve saygılarımla

Av. Mazlum NURLU
25-26. Dönem Manisa Milletvekili
CHP salihli Belediye Başkan Adayı
 
 
 
Bu haber 3231 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER