Bugün ne oldu?
Hasan Eryılmaz partilerle buluştu
HaberlerManisa
15.33, 11/05/2018
Berke
Hasan Eryılmaz partilerle buluştu
Bu bir tanıtımdır.

İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz, partisinin Şehzadeler İlçe Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirdi. Partililerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Hasan Eryılmaz, “Türkiye’nin artık iyi olmaya ihtiyacı var” dedi.

Erken seçimlere 1,5 ay gibi sayılı bir süre kala İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz partililerle buluşmaya devam ediyor.

Hasan Eryılmaz’ın bu seferki durağı İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı oldu. Partinin yönetim kurulu toplantısına katılan Eryılmaz önce özgeçmişinden bahsetti, ardından partililerin merak ettiği soruları yanıtladı.

“İYİ PARTİ CESURLARIN HAREKETİDİR”

Eryılmaz, Türkiye’nin iyiliğe ihtiyacı olduğunu ifade ederek, ekonomik sorunlardan bahsetti. Hasan Eryılmaz, “Saman ithal, yem ithal. Çiftçimiz, işçimiz, memurumuz, herkes dar boğazda. Bu devranın artık değişmesi gerekiyor. İYİ Parti cesurların hareketidir. ‘Artık yeter’ diyenlerin, korkmayanların hareketidir. Ben burada bulunan tüm cesur arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ben maddi ve manevi her zaman partimin yanındayım. Biz bu yola ‘sevdamız Manisa’ parolasıyla çıktık. Bu düşüncemizden hiç vazgeçmedik. Biz hem Manisa’da, hem de Türkiye’de İYİ Parti’nin bayrağını en yukarıya taşıyacağız” dedi.

İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz daha sonra partililerin kendisine yönelttiği soruları cevapladı. 

 
 
 
 
Bu haber 1593 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER