Bugün ne oldu?
Camii'de ki vurulma anının kamera görüntüleri çıktı
HaberlerSalihli
21.44, 23/01/2016
Berke
Camii'de ki vurulma anının kamera görüntüleri çıktı
Bu bir tanıtımdır.
Salihli'de, 12 Ocak tarihinde 14 yaşındaki bir çocuğun cami avlusunda tüfeğin ateş alması sonucu hayatını kaybetmesine ilişkin güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı. 

Yılmaz Mahallesi’ndeki Yeni Cami bahçesinde meydana gelen olayda 14 yaşındaki Mehmet C. Ş.’yi kaybeden anne Emine Ş. Olayla ilgili kamera görüntülerine ulaştıklarını söyledi.

Bu davanın peşini asla bırakmayacaklarını ifade eden acılı anne Emine Ş. “Oğlum genç yaşta mezara gitti” dedi.

Acılı anne Emine Ş. Şöyle konuştu “Oğlum 2 arkadaşı ile birlikte cami avlusuna gidiyorlar. Arkadaşının birisi, kime ait olduğu belli olmayan, ne amacı olduğu belli olamayan tüfeği cami avlusuna getiriyor. Arkadaşının 2 dakika tüfekle oynanmasından sonra oğlum vuruluyor. Ancak kamera görüntüsü olduğu halde bu şahıslar serbest bırakıldı. Biz davanın peşini bırakmayıp, sonuna kadar hakkımızı arayacağız” dedi.

Emine Ş. “Olayı gerçekleştirilenlerin dışarıda kalmasını aklım bir türlü almıyor. Kazayla da olsa cezalandırılmasını istiyorum. Çünkü bu olayda ben 14 yaşındaki evladımı kaybettim” dedi. Vurulma anının görüntüsünü sosyal medyada paylaştığını belirten Emine Ş. “Çünkü bu olayda kaza ile de olsa tüfeğin tetiğine basan kişi dışarıda elini kolunu sallayarak geziyor” dedi.

 
 
 
Bu haber 5877 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER