Bugün ne oldu?
Bölgenin Ses Getiren Organizasyon Firması Salihlim Organi...
HaberlerManisa
14.34, 24/05/2018
Berke
Bölgenin Ses Getiren Organizasyon Firması Salihlim Organizasyon
Bu bir tanıtımdır.

Nisan 2013'den bu yana faaliyette olan Salihlim Organizasyon bölge çapında ses getirmeye devam ediyor.

Can Şevket ATASOY'un kurduğu ve işletmeciliğini yaptığı organizasyon firması Salihlim Organizasyon her yıl hedeflerini yükselttiklerini ve bu yolda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

 

 

 

Başta açılış ve davet organizasyonlarıyla başlayan serüven şimdilerde Mithatpaşa mahallesi Atatürk cd. No:11/1 Zeminde bünyesinde kına, sünnet, açılış, davet, nişan, doğum günü, evlilik teklifi organizasyonları ve parti store mağazasını da katarak büyümeye devam ediyor.

 

 

Özellikle yaz aylarında tercih edilen organizasyon firması olmaktan gurur duyduğunu belirten girişken işletmeci Can Şevket ATASOY'' Ocak ayından itibaren kına ve sünnet organizasyonlarına başlıyoruz. Ekime kadar devam eden dolu dolu bir sezon yaşıyoruz. Son 3 yıldır kına organizasyonlarında ilk başı çekiyoruz. Profesyonel ekiple birlikte gelinlerimizin en özel gecesi olan kına gecesinde mükemmel bir geceye imza atıyoruz. Gelinlerin yükünü omzundan alıp kendi işimiz gibi sarılıp ne gerekiyorsa ekipce üstesinden geliyoruz.

Bunun yanında mükemmel sünnet süslemeleri ve eğitimli animasyon ekibiyle sünnet eğlencelerinde de boy göstermeye devam ediyoruz. Dolu dolu geçen 5 yılın ardından ismimiz bir çok il ve ilçede biliniyor. İzmir, Manisa, Kula ve diğer ilçelerde organizasyon işlerinde de tercih ediliyoruz.

 

 

Parti, sünnet, kına , doğum günü malzemeleri satışı ile de Salihli ve çevre ilçelerinin hizmetinde olmaya devam ediyoruz. www.salihlimorganizasyon.com web sitemiz üzerinden veya sosyal medya ağlarından salihlim organizasyon yazıp bizlere ulaşabilirsiniz. Güzel bir organizasyon için ne ararsanız Salihlim Organizasyon'da mevcut'' dedi. 

Hayallerinizin profesyonel seçimi için SALİHLİM ORGANİZASYON 

 

Firmayı ziyaret etmek için tıklayınız. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 2378 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER