Bugün ne oldu?
Belediye'den A?açlarla ?lgili Aç?klama
HaberlerSalihli
10.32, 18/01/2018
Berke
Belediye'den A?açlarla ?lgili Aç?klama
Bu bir tanıtımdır.
Salihli Belediyesi, Şüheda Caddesinde kesilen ağaçlar ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.

 
Yapılan açıklamada, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ile belediyemiz işbirliğinde ilçemizde yapılan cadde düzenleme ve genişletme çalışmaları kapsamında Şüheda Caddesinde bulunan esnafların da talepleri doğrultusunda, sağlıklı yaşam ömrünü tamamlamış, içten içe çürüyen, zaman içerisinde formu bozularak yıkılma tehlikesi arz eden ağaçlar tespit edilerek kesilmiştir. 
 
Proje kapsamında kesilen ağaçların yerine kent estetiğine uygun yeni ağaçlar dikilecektir. Önceki dönemlerde de Kurudere Caddesi ve Park Caddesinde yapılan düzenlemelerde yönetimde olan belediye tarafından ağaçlar kesilerek düzenleme çalışmaları yapılmıştır. Ağaç kesmenin siyasi malzeme konusu yapılarak bazı kişiler tarafından kamuoyunun taraflı olarak yönlendirilmesi uygun değildir. 

 
Kaldı ki gerek kişisel gerek yönetim anlayışımız açısından bu değerlere ne kadar önem verdiğimiz herkes tarafından bilinmektedir. Bu çalışmalarda hiç kimseye veya zümreye rant sağlanması söz konusu olmayıp çalışmalarımız hızla büyüyen ve gelişen daha güzel daha yaşanabilir bir Salihli içindir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
 
 
 
 
 
Bu haber 2199 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
EN ÇOK OKUNANLAR
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma