Bugün ne oldu?
Başkan Kayda Geleneği Bozmadı
HaberlerSalihli
14.26, 28/09/2018
Berke
Başkan Kayda Geleneği Bozmadı
Bu bir tanıtımdır.
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda tarafından geleneksel hale getirilen ve bu sene 5.’si düzenlenen Aşure Etkinliği, Hamidiye Camisinde vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi. 
 
Salihli Belediyesi tarafından Hamidiye Camisinde düzenlenen Aşure Etkinliğinde “Aşure, paylaşmanın, dayanışmanın ve birliğin sembolüdür” diyen Belediye Başkanı Zeki Kayda, Muharrem Ayı’nın Salihli’mize, ülkemize ve Türk-İslam âlemine hayırlar getirmesini diledi. 
 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın ev sahipliğinde düzenlenen aşure etkinliğine, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu, İbrahim Karaca ve Ali Rıza Ünveren, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, MHP Kadın Kolları Başkanı Tülay Köse, İlçe Müftüsü Adem Karakelebek, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Daire Müdürleri ve çalışanları, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
 
Okunan dualar eşliğinde Başkan Kayda, etkinliğe katılanlara aşure dağıttı. Salihli Belediyesi tarafından yaklaşık 3 bin kişiye aşure ikram edildi.
 
 
 
 
 
Bu haber 1911 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER