Bugün ne oldu?
3 Aylık Hamile Kadın Vefat Etti Acının Tarifi Yok
HaberlerSalihli
22.41, 10/07/2014
Berke
3 Aylık Hamile Kadın Vefat Etti Acının Tarifi Yok
Bu bir tanıtımdır.
Salihli'de, 3 aylık hamile olan Gülderen Gökçen Karakuzu (23) adlı genç kadın şiddetli baş ağrısı ve kusma şikayeti ile kaldırıldığı özel bir hastanede fenalaşarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre Fuar Halı Mobilya’da çalışan Gülderen Gökçen Karakuzu, Perşembe günü öğle saatlerinde çalıştığı yerden izin isteyerek evine gitti. Akşam saatlerinde ise fenalaşan Karakuzu, Salihli’de özel bir hastaneye kaldırıldı.

Burada tetkikleri devam eden Karakuzu, aniden rahatsızlandı. Karakuzu tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Özel bir firmada çalışan Hakan Karakuzu ile 4 yıllık evli olan Gülderen Gökçen Karakuzu’nun 3 aylık hamile olduğu belirtildi.Üç kardeşin en küçüğüydü

Ani ölümü ile Salihli’yi yasa boğan Gülderen Gökçen Karakuzu, 3 kız kardeşten en küçüğü idi. 2 kardeşi de, en küçük kardeşlerinin cenaze töreninde güçlükle ayakta durabildi.

Gözyaşları sel oldu

23 yaşında hayatını kaybeden Gülderen Gökçen Karakuzu, Yörük Mahallesi’nde bulunan Hz.Ebubekir Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası Çakallar Mezarlığına defnedildi.Eşi zor ayakta durdu

Gülderen Gökçen Karakuzu’nun eşi Hakan Karakuzu eşini son yolculuğuna uğurlarken zor ayakta durabildi. Karakuzu arkadaşlarının yardımı ile ayakta durabildi.
 
 
 
 
 
Bu haber 12891 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Çok acı durum. Kederli ailesine sabırlar versin Allah'ım. Toprağı bol, mekanı cennet olsun  
 
Uğur Yazgan, 11/07/2014  
 


Anket
  Belediyenin Yeni Kadrosunu ve Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER